Başkan Güler Kar Kış Demeden İlçelerde

 Başkan Güler Kar Kış Demeden İlçelerde

Ordu Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Hilmi Güler, kar kış demeden ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Bir dizi programa katılmak ve incelemelerde bulunmak için Korgan ilçesine giden Lider Güler, esnaf ve vatandaşlarla bir ortaya geldi.

Ordu Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Hilmi Güler, ilçelerdeki yatırım ve hizmetleri yerinde görmek, talep ve muhtaçlıkları belirlemek emeliyle yapmakta olduğu ilçe ziyaret ve inceleme seyahatlerini sürdürüyor. Lider Güler, bu maksatla Korgan ilçesini ziyaret ederek, bir dizi program, inceleme ve temaslarda bulundu.

Lider Güler birinci olarak AK Parti Ordu Vilayet Lideri Halit Tomakin ve Vilayet Bayan Kolları Lideri Ayşegül Baysal ile birlikte AK Parti Korgan İlçe Başkanlığı Müracaat Meclisi Toplantısı‘na katıldı.

Gerçekleştirilen toplantının akabinde, Korgan Belediye Lideri Tuncay Kiraz’ı ziyaret eden Lider Güler, ilçede yapılan yatırımlarla ilgili bilgi aldı.

Korgan Belediyesi ziyaretinin akabinde ilçe merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulunan Lider Güler, esnaflarla sohbet edip işlerinde iyi ve bol yararlar diledi.

Esnaf ziyaretlerinin akabinde ilçe iktisadına ve istihdamına katkı veren Hoş Dokumacılık ve RMS Tekstil’i ziyaret eden Lider Güler, burada çalışan çalışanlarla bir ortaya geldi.

Lider Güler, Hoş Dokumacılık ve RMS Dokuma ziyaretinin akabinde ürettiği yumurtaları yurtdışına ihraç eden Yunus Tice’ye ilişkin tavuk çiftliğini gezerek çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Lider Güler, buradaki incelemelerinin akabinde, imali tamamlanan ve hizmete alınan yeni müftülük binasında İlçe Müftüsü Alim Yaya’yı ve kuran kursunda eğitim alan çocukları ziyaret etti.

Lider Güler’in Korgan ilçesinde gerçekleştirdiği temasların son durağı ise mahalle muhtarları ve ilçedeki STK’ların temsilcileri oldu. Lider Güler, muhtarlar ve STK’larla yaptığı istişarelerde problemlerin tespitine yönelik bir toplantı gerçekleştirdi.

Korgan’a bağlı mahalle muhtarları ilçe genelinde yapılan yatırımlar nedeniyle Lider Güler’e teşekkürlerini ilettiler.

LİDER GÜLER’DEN KORGAN’A TEŞEKKÜR

Korgan ilçesinde gün uzunluğu gerçekleştirdiği ziyaret ve incelemelerle ilgili açıklama yapan Lider Güler, “Dolu dolu geçen ziyaretlerimizde gülen yüzleriyle bizleri karşılayan, sıcak sohbetleri ile içimizi ısıtan Korganlı hemşehrilerimize teşekkürlerimi sunuyor; Parti teşkilatımıza, Belediye Liderimize ve ilçemiz için çalışmalarını sürdüren tüm mesai arkadaşlarımıza vazifelerinde muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap