Başkan Ramazan Şimşek’ten Kar Mesaisi

 Başkan Ramazan Şimşek’ten Kar Mesaisi

Gölbaşı Belediye Lideri Ramazan Şimşek, Ankara’da beklenen kar yağışı münasebetiyle kar küreme takımlarını denetledi. Vatandaş için gece gündüz demeden çalışan Lider Şimşek, tatlı ikramıyla takımların de yüzünü güldürdü.

Tatlı kar mesaisi

Gölbaşılı vatandaşların kar yağışı sebebiyle mağdur olmaması için karla uğraş araçlarının ve gruplarının Gölbaşı sokaklarında 7/24 mesaiye hazır olduğunu belirten Lider Şimşek “Anlara Valiliği’mizin ve Meteoroloji Genel Müdürlüğü’müzün ikazları doğrultusunda takımlarımız ile misyona hazırız. Gölbaşılı hemşerilerimizin mağdur olmaması için belediye gruplarımız ile gece gündüz demeden mesaideyiz. Canla başla vatandaşlarımızın huzur ve refahı için uğraş eden çalışma arkadaşlarımıza takviye olmak için buradayız” dedi.

Gölbaşı için mesai kavramı gözetmeden çalışan Lider Ramazan Şimşek, takımlara tatlı ikramında bulundu, sohbet etti. Yolların durumunu tahlil eden Gölbaşı Belediye Lideri Ramazan Şimşek “9 kar küreme aracı,5 greyder, 8 csb aracı, 249 işçi ve 33 araç ile Gölbaşılılara olumsuz hava şartlarında da hizmete hazırız. Kar yağışının sebep olabileceği buzlanmalara ve ulaşımda yaşanabilecek aksaklıklara karşı bütün tedbirlerimizi aldık” açıklamasında bulundu.

Takımların karla çabasına vatandaşların da kendi tedbirlerini alarak yardımcı olması gerektiğini söyleyen Lider Şimşek “Ekiplerimiz vatandaşlarımız için durmaksızın çalışırken, halkımızdan da kar lastiklerini takmalarını ve kesinlikle yanlarında zincirleri olmadan yola çıkmamalarını rica ediyorum. Hem kendileri hem de sevdikleri için bütün vatandaşlarımızı önlemli olmaya davet ediyorum” sözlerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap