Gizlice evlendiklerini doğruladı! Nişan yüzüğünün fiyatı dudak uçuklattı

 Gizlice evlendiklerini doğruladı! Nişan yüzüğünün fiyatı dudak uçuklattı

İngiliz şarkıcı Rita Ora ile romantik bir ilişki yaşamaya başlayan Oscar ödüllü yönetmen Taika Waititi, 2021 yılının Mayıs ayında sabaha kadar parti yaptıktan sonra evinin balkonunda bir grup arkadaşıyla birlikte objektiflere takılmıştı.

Bir yanına sevgilisi Rita Ora’yı, bir yanına da oyuncu Tessa Thompson’ı alan Waititi, ikisinin omzuna da elini atarak samimi görüntüler sergilemişti. O anlar da kendilerini takip eden paparazziler tarafından görüntülenmişti.

FİLM YAPIMCILARINI KIZDIRDI

‘Thor’ serisinin yeni halkası ‘Love and Thunder’ın yönetmen koltuğunda oturan Taika Waititi’nin bu hareketi, film yapımcılarını kızdırmıştı. Bu görüntülerin, yapım şirketi tarafından “Bunlar istediğimiz görüntüler değil” diye yorumlandığı iddia edilmişti.

HAYRANLARI HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADI

Basına yansıyan görüntüler, şarkıcı Rita Ora’nın da hayranlarını hem kızdırmış hem de hayal kırıklığına uğratmıştı. Birçok hayranı, Ora’nın kariyeri boyunca sürdürdüğü imajını bozmaya başladığını söylemişti.

Yaşananlar hakkında bir açıklama yapmayı tercih etmeyen Rita Ora (32) ile Taika Waititi’nin (47), 2022’nin Ağustos ayında ise gizlice nikâh masasına oturduğu oturduğu ortaya çıkmıştı. Şarkıcının paylaştığı fotoğraflarda görünen alyansı da dikkatlerden kaçmamıştı.

“HERKES RAHATLAMAYA ÇALIŞIYORDU”

Rita Ora, eşi Taika Waititi ve arkadaşları Tessa Thompson ile bir partide öpüşüp sarılırken görülmelerinin ardından çıkan ‘üçlü aşk’ söylentilerine ise geçtiğimiz günlerde açıklık getirmişti. Söz konusu iddiaları yalanlayan Rita, GQ Magazine’e konuşarak; şu ifadeleri kullanmıştı:

Hiç çok fazla içki içtiğiniz ve herkesin en iyi arkadaşınızmış gibi olduğu bir durumda bulundunuz mu? Ve ertesi gün de ‘Dün dört saat boyunca birileriyle konuştum ve şu an o kişinin kim olduğu hakkında hiçbir fikrim yok’ dediniz mi? O fotoğrafta sadece birlikte iyi vakit geçiren bir grup arkadaş vardı. Taika ve Tessa’nın bir programı vardı ve herkes biraz rahatlamaya çalışıyordu.

YÜZĞÜNÜ GÖSTERDİ

Tüm bunların ardından Rita Ora, yönetmen Taika Waititi ile gizli bir şekilde evlendiğini ilk defa doğruladı. Önceki gün ‘The Tonight Show Starring Jimmy Fallon’ adlı programa katılan Ora, eşinin aldığı nişan yüzüğünü göstermeyi de ihmal etmedi.

Zümrüt yüzüğünü kameralara gösterirken, “Kocam bu yüzüğü alırken iyi bir iş çıkardı” diye espri yapan ünlü isim; sözlerine şöyle devam etti:

Ne istediğinizi bilirsiniz ve ben bu kişiyle birlikte olmak istediğimi gerçekten bildiğimi hissettim. Sadece her şeyin gerçekten doğru hissettirmesini istedim. Bu yüzden onu dükkâna götürüp tam olarak hangi yüzüğü istediğimi göstermiş olabilirim.

“DÜNYANIN EN PAHALI ZÜMDÜRÜ”

İngiltere merkezli kuyumcu Steven Stone’dan Maxwell Stone’a göre, Rita’nın gündem olan yüzüğü 500 bin dolar (yaklaşık 9 milyon 400 bin TL) değerinde olabilir.

Stone, Page Six Style’a yaptığı açıklamada; “Bu yüzük 10 karatlık yeşil Kolombiya zümrüdü içeriyor. Kolombiya zümrütleri genellikle dünyanın en pahalı zümrütleridir, güzel renk derinlikleriyle bazen parlıyor gibi görünebilirler. Zümrütler her zaman nişan yüzüğü için sembolik bir seçimdir, çünkü eski çağlardaki insanlar zümrütleri iyi şans vaadi olarak düşünmüşlerdir” ifadelerini kullandı.

“ÇARPICI VE BENZERSİZ”

The Diamond Pro’nun CEO’su Mike Fried ise ‘çarpıcı ve benzersiz’ olarak değerlendirdiği taşın en az 8 ila 10 karat olduğu görüşüne katılıyor ve yüzüğün değerinin yaklaşık 400 bin dolar olduğunu tahmin ediyor.

http://www.milliyet.com.tr/cadde/gizlice-evlendiklerini-dogruladi-nisan-yuzugunun-fiyati-dudak-ucuklatti-6897955

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap