Rüyada kol saati görmek iyi midir, kötü müdür?

 Rüyada kol saati görmek iyi midir, kötü müdür?

Rüyada kol saati görmek, kişinin işlerinde çok çalışkan olmasına yorumlanır. Kol saatinin bozuk olduğunu görmek tersiyle yorumlanır. Kişinin tembel olmasına, işlerin aksattığına hikmet olunur. Rüyada kol saati taktığını görmek, kol saati aldığını görmek gibi farklı rüya tabirleri de bulunuyor.

RÜYADA KOL SAATİ GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada kol saati görmek, rüyayı gören kişinin çok dakik olduğuna ve hayatının her anının değerini bildiğine delalet eder. Rüyada kol saati gören kişi yaşamaya önem verir ve günlerini dolu dolu geçirir.

Rüyada kol saati görmek, rüya sahibinin dert ve sıkıntılardan uzak bir yaşam süreceğine, günlerini huzur ve mutluluk içinde ailesi ile birlikte geçireceğine işaret eder.

RÜYADA KOL SAATİ TAKTIĞINI GÖRMEK

Rüyada kol saati taktığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatının günden güne güzelleşeceğine delalet eder. Bununla birlikte, rüyada kol saati taktığını gören kişi, zamanını iyi değerlendiren ve dakik davranan bir kişi olarak yorumlanır.

RÜYADA KOL SAATİ ALDIĞINI GÖRMEK

Rüyada kol saati aldığını görmek, rüya sahibinin disiplinli bir kişi olduğu anlamını taşır. Rüya sahibi disiplinli ve dakik davranışları sayesinde zamanını doğru kullanır ve hiçbir aksaklıkla ve aksilikle karşılaşmaz.

RÜYADA KOL SAATİ BULDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada kol saati bulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bazı sıkıntıların yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda rüyada kol saati bulduğunu görmek, aile içinde yaşanacak olan problemlere ve tartışmalara da işaret eder.

RÜYADA ALTIN KOL SAATİ GÖRMEK

Rüyada altın kol saati görmek, rüya sahibinin çevresinde olan yalan söyleyen kişilerin bulunduğuna ve kişinin bu yüzden güven sorunu yaşayacağına delalet eder. Farklı bir rüya yorumcusuna göre ise, rüyada altın saat gören kişi, tasa ve kaygılardan uzak bir yaşam sürer.

RÜYADA KOL SAATİ ÇALMAK

Rüyada kol saati çalmak, rüya sahibi için vaktin kaybedilmesi, son bulması manalarına gelir. Kişinin hayatında yaması gerekenleri erteleyerek yapmayacağına, bunun için çok sıkıntı çekeceğine yorulur. Rüyada kol saati çalmanın hikmetlerinden diğeri, yanlış kişilerle bir araya gelmeye rivayet olunur.

RÜYADA KOL SAATİNİN KIRILDIĞINI GÖRMEK

Rüyada kol saatinin kırıldığını görmek, yarın ne olacağı konusunda fikir sahibi olmamaya delalet eder. Rüya alimleri, rüyada kol saatinin kırıldığını görmenin, iyi kalpli insanı üzmek olarak değerlendirirler. Bunun yanında kol saatinin kırılması, aile içerisinde bazı problemler yaşamaya işarettir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap