Başkan Kocaman Muhtarlarla İstişarade Buluştu

 Başkan Kocaman Muhtarlarla İstişarade Buluştu

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepeli muhtarlarla bir ortaya gelerek yapılan yatırımlar ve devam eden projeler hakkında istişarede bulundu.

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepeli muhtarlarla bir ortaya geldi. Lider Kocaman’ın mesken sahipliğinde Kartepe Park Oteli’nde düzenlenen programa belediye lider yardımcıları, Kartepe Muhtarlar Derneği Lideri Hüseyin Türker, muhtarlar, ünite müdürleri, SEDAŞ, İZGAZ, İSU, Türk Telekom temsilcileri katıldı.

ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ

“Kar ve yağmur yağışlarını bekliyoruz” diyen Lider Kocaman “Nisan ve Temmuz ayları ağır yağışla geçmektedir. Bu durumlar bizleri etkilemeyecek. Çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yağışların geç gelmesi, yaz mevsiminin de geç gelmesine neden olmaktadır. Bizler seçim devirlerinde de orta periyotlarda de azamî seviyede tam kapasite çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.

HAYALLERİMİZDE Kİ KARTEPE’YE KAVUŞACAĞIZ

“Yaşanan zorlukların farkındayız” diyen Lider Kocaman “SEDAŞ konusunda yaşanan kahırların farkındayız. Tüm gücümüzle süratli tahlil için elimizi taşın altına koyuyoruz. Lakin bir gerçek var ki, Kartepemiz büyük bir süratle büyüyor, gelişiyor. Bu büyüme suratına alt yapı yatırımları yetişmeye çalışıyor. Kurumlarımızla birlikte el birliği ile her zamankinden daha fazla çalışacağız. Müsamaha, anlayış, sabır ve emekle bu yolları da aşacağız. Hepimizin hayallerinde ki üzere bir Kartepe’ye bir arada kavuşacağız” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap