Kınıklı Gençler, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençler Arası Kültür Ve Sanat Yarışmaları İzmir İl Elemelerine Damga Vurdu

 Kınıklı Gençler, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençler Arası Kültür Ve Sanat Yarışmaları İzmir İl Elemelerine Damga Vurdu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençler Ortası Kültür Ve Sanat Müsabakaları İzmir Vilayet Elemelerinde, Birinci Üç Kınık’tan

Gençlik Ve Spor Bakanlığı Gençler Ortası Kültür Ve Sanat Müsabakaları İzmir Vilayet Elemelerinde yarışan Kınıklı Gençlerimiz müsabakalara damga vurdu.

Ses ve İcra Müsabakasında Türk Müziği ve Tanınan Müzik Kategorilerinde derecelerle dönen gençler, birçok Kınıklı gence de ilham oldu.

Fırat Tanır eşliğinde eğitimlerini Kınık Gençlik Merkezinde sürdüren gençlerimiz, her iki kategoride de birincilik, ikincilik ve üçüncülük elde ettiler.

Türk Müziği kategorisinde İzmir Vilayet 1’incisi olan gencimiz Yücel Tuğrul, Ege Bölge Finalinde bizleri ve İzmir’i temsil edecekken, Tanınan Müzik Kategorisinde ise 2’nci olan Irmak Karpuz ve 3’üncü olan Zeynep Karamuk ise aldıkları dereceler ile ayaklarımızı yerden kestiler. Ayrıyeten Tanınan Müzik Kategorisinde sahne alan Kınıklı gençlerimiz Berke Tokat, Mustafa Gündüz ve Sevgi Tozduman’a;Türk Müziği Kategorisinde sahne alan Kınıklı gençlerimiz Has Öz ve Ödül Çetin’e, Tanınan Müzik Kategorisinde sahne alan Kınıklı gençlerimiz Erdoğan Özsaygılı ve Erkan Kocatepe’ye iştirakleri ve vermiş oldukları emeklerden ötürü teşekkür ederiz.

Bu muvaffakiyet için kendilerine teşekkür ediyor, yaşadıkları heyecana bizleri de ortak ettikleri için memnunluk duyuyoruz.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap