Başkan Sandıkçı: “Canik’te Türkiye Yüzyılı’na emin adımlarla ilerliyoruz”

 Başkan Sandıkçı: “Canik’te Türkiye Yüzyılı’na emin adımlarla ilerliyoruz”

Canik Belediyesi, ilçeyi gerçekleştirdiği çalışmalarla marka kent haline getiriyor.

Canik Belediyesi, ilçenin marka kent olması yolunda örnek çalışmalar ve projeler gerçekleştirmeye devam ediyor. Canik Belediyesi’nin her alanda gelişim vizyonuyla ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar vatandaşlar tarafından ilgi ve beğeniyle karşılanıyor. İlçenin gelişmesi ve vatandaşların ömür kalitelerini artırmaya yönelik çalışmaların devam edeceğini belirten Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, “Canik’te Türkiye Yüzyılı’na emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

“Her alanda gelişen ve üreten bir Canik için çalışıyoruz”

İlçenin gerçekleştirilen çalışmalarla gelişmeye devam ettiğini tabir eden Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, “ İlçemizi her alanda geliştirmek, marka kent kimliğini oluşturmak ve vatandaşlarımıza en güzel hizmeti sunmak için durmadan, yorulmadan gönülden çalışmaya devam ediyoruz. İlçemiz eğitimde, tarımda, ulaşımda her alanda geleceğe yönelik kazandırdığımız yatırımlar ve hayata geçirdiğimiz projelerle gelişti ve gelişmeye devam ediyor. Şeffaf belediyecilik düsturuyla net ve açık olarak bizler bu çalışmaları ortaya koyuyoruz. Her alanda gelişen ve üreten bir Canik için çalışıyoruz” halinde söz etti.  

“Canik’te Türkiye Yüzyılı’na emin adımlarla ilerliyoruz”

Vatandaşların taleplerini karşılayan, ilçenin gelişimine katkı sunan çalışmalara orta vermeden devam edeceklerini belirten Lider İbrahim Sandıkçı, “Vatandaşlarımızın talep ve tekliflerini dinliyor, istişarelerde bulunuyoruz.  Kendilerinin taleplerini karşılayan, ilçemizin gelişimine katkı sunan çalışmalarımızı gerçekleştirmek ismine takımımızla birlikte ağır bir uğraş göstererek çalışıyoruz” sözlerini kullandı. İlçeye yeni yatırım ve projeler kazandırmaya devam edileceğini belirten Lider Sandıkçı, “Canik’te Türkiye Yüzyılı’na emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap