Çem’deki Minikler Karne Heyecanı Yaşadı

 Çem’deki Minikler Karne Heyecanı Yaşadı

Keçiören Belediyesi Çocuk Eğitim Merkezi’nin (ÇEM) minik öğrencileri, karnelerini Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok’un elinden aldı.

Keçiören Belediyesi Çocuk Eğitim Merkezi periyot sonu merasimi Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Çocuklar karnelerini Keçiören Belediye Lideri Altınok’un elinden aldı. 31 okul öncesi öğrencisine karne dağıtımı yapılırken, toplamda 619 öğrenciye de iştirak dokümanı verildi. Karne ve iştirak dokümanı dağıtımının akabinde program, okul öncesi öğrencilerinin hazırladığı dans şovlarıyla devam etti.

Karne dağıtım merasiminde öğrencilere ve velileri hitaben konuşan Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok, “Bu çocuklar bizim geleceğimiz. Çocuklarımızı en düzgün formda yetiştirmeliyiz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi her alanda yetiştirmemiz lazım. Bu dünya bizim değerlerimizden başka bir dünya. Bağlantı çağı çok süratli gelişiyor. Bunları yararlı işler için kullanmamız lazım. Dünyanın en kıymetli şirketleri bilişim şirketleri. Bu şirketlerin her alanda faaliyetleri var. Çocuklarımızı geleceğe hazırlamalıyız. Onların geleceği için her türlü takviyesi veriyoruz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap