Çocuklar, Mutlu Çocuk Saatleri’nde gönüllerince eğlendi

 Çocuklar, Mutlu Çocuk Saatleri’nde gönüllerince eğlendi

Saray Belediyesi, yarıyıl tatiline giren çocuklar için 27 Ocak Cuma günü Saray Atatürk Kültür Merkezi’nde ‘Mutlu Çocuk Saatleri’ aktifliği düzenledi. Memnun Çocuk Saatleri’nde birbirinden renkli ve eğlenceli atölyelerle buluşan yüzlerce çocuk, gönüllerince eğlendi.

ÇOCUKLAR TATİLİN TADINI DOYASIYA YAŞADI
Saray Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürlüğü, yarıyıl tatiline giren çocuklar için 27 Ocak Cuma günü Saray Atatürk Kültür Merkezi’nde ‘Mutlu Çocuk Saatleri’ aktifliği gerçekleştirdi. Çocukların keyifli bir gün geçirmeleri için çok geniş bir program hazırladıklarını belirten Saray Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürü Arif Naci Öngören, tüm çocuklara düzgün cümbüşler dileklerini iletti.

Mutlu Çocuk Saatleri’nde yüz boyama, çim adam atölyesi, bileklik imal atölyesi, maske atölyesi, kes-katla-yapıştır atölyesi, meyve suyu atölyesi, dev boyama atölyesi, kurabiye atölyesi, kinetik kum ve çocuk zumbası aktifliği gerçekleştirildi. Gün boyunca birbirinden eğlenceli atölyelerde buluşan çocuklar eğlenerek öğrendi. Yarıyıl tatilinin keyfini çıkaran çocuklar, unutulmaz bir gün yaşadı.
ZAMAN TÜNELİNDE SEYAHATE ÇIKTILAR
Zaman tünelinde 60’lı, 70’li, 80’li ve 90’lı yıllara ilişkin eşya ve nesnelerle çocukluk anılarına giden veliler standa ağır ilgi gösterdi. Ebeveynleriyle sergiyi gezen çocuklar, eşyaları dikkatle inceleyerek stant hakkında bilgi aldı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap