Dünyanın ilk çift türbinli robot süpürgesi EufyRoboVac X8 Hybrid şimdi Türkiye’de!

 Dünyanın ilk çift türbinli robot süpürgesi EufyRoboVac X8 Hybrid şimdi Türkiye’de!

Eufy kategorisi ile mesken hayatına, konforuna ve güvenliğine yönelik teknolojiler geliştiren Anker, pandeminin yıldızı olan robot süpürgelere bir yenisini daha ekliyor. Anker son olarak en yeni teknolojilerden ve trendlerden yararlanarak geliştirdiği, 2 x 2000 Pa yüksek emiş gücüne sahip, dünyanın birinci çift türbinli robot süpürgesi Eufy RoboVac X8 Hybrid’i Türkiye’de satışa çıkardı.

Akıllı hayat teknolojilerine getirdiği öncü yaklaşımlarla kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Anker, hayat alanlarında konforu artıracak teknolojiler geliştirdiği Eufy kategorisine bir yeni eser daha ekliyor. Son devirlerin tanınan eser kümelerinden robot süpürge alanında da ezberleri bozmayı başaran Anker, son teknoloji ve trendlerden yararlanarak geliştirdiği dünyanın birinci çift türbinli robot süpürgesi RoboVac X8 Hybrid’i Türkiye’de satışa çıkardı. Çift türbini sayesinde 2 x 2000 Pa emiş gücüne sahip RoboVac X8 Hybrid, ekstra büyük su deposu, lazer navigasyonu ve çok katlı haritalama özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Temizlikten aldığınız randımanı 2 katına çıkarın

Dünyanın birinci çift türbinli robot süpürgesi olan RoboVac X8 Hybrid, derinlemesine paklık yapabiliyor. Her bir türbiniyle 2000 Pa emiş gücü sunarak toplamda 4000 Pa ile hava akışını yüzde 80 oranında artırabilen süpürge, 2’si 1 ortada vakum ve paspas özelliğiyle paklık işini tek başına üstlenmeyi başarıyor. 140 dakika paspaslama ve 180 dakikaya kadar vakumlama yapabilen X8 Hybrid, 250 ml’lik ekstra büyük su deposuna sahip. Paklık rotasını süratli bir biçimde oluşturarak AI.Map™ 2.0 Teknolojisi ile çok katlı haritalama yapabiliyor. Birebir vakitte iPath™ Lazer Navigasyonu teknolojisine de sahip olan süpürge, düşük ışıkta bile her ayrıntısı algılayabiliyor. Boşaltma vaktinde da, etrafa toz uçuşmasını engelleyen UltraPack Toz Sıkıştırma Teknolojisi ile tozları güzelce sıkıştırıp boşaltma sürecini daha pak tamamlayabiliyor.

Robot süpürgeler alanında ezberleri bozan yeni eser Eufy RoboVac X8 Hybrid’in Türkiye’de büyük ses getireceğine inandıklarını kaydeden Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, eserle ilgili şu açıklamalarda bulundu: ”Tüketiciler bilhassa son periyotlarda hayatlarını kolaylaştıran inovatif teknolojilere yatırım yapmayı tercih ediyor. Biz de Anker olarak müşterilerimizin talep ve gereksinimleri doğrultusunda eser geliştirmeye çaba ediyor, her yeni eserimizde bir evvelki eserimizin üzerine koyarak müşterilerimizi mutlu etmeyi başarıyoruz. Son periyotların beğenilen eserlerinden robot süpürgeler, ülkemizde çok sevildi. Lakin farklı özellikleri bir ortada bulunduran, kaliteden ödün vermeyen ve bütçeyi de sarsmayan eserler bulmak epey sıkıntı hale geldi. Bu içgörülerden ve en son trendlerden yararlanarak bu alanda yapılmayanı yaptık, dünyanın birinci çift türbinli süpürgesini piyasaya sunduk. RoboVac X8 Hybrid’in üstün teknolojisi ve yeni özellikleriyle kullanıcılarımız tarafından çok sevileceğini düşünüyorum.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap