Habersiz Yüzük Ölçüsü Alma Yöntemleri

 Habersiz Yüzük Ölçüsü Alma Yöntemleri

Sevdiğiniz birine yüzük alacaksınız ama haberi olsun istemiyorsunuz. Bu durumda yapmanız gerekenleri anlatan bir yazı kaleme aldık.

Sevgilinizle ilişkiniz ilerledi ve artık o evreye geldiğinizi düşünüyorsunuz. Evlenmeye hazırsınız. Tabii ilk adım olarak bir yüzükle ona meşhur soruyu sormak istiyorsunuz. Bu yüzük ömür boyu eşinizin parmağında olacak. Bu yüzden seçerken çok dikkat etmeniz gerekiyor. Dikkat etmeniz gereken tek şey yüzüğün güzelliği değil. Bir diğer konu da yüzüğün ölçüsü. Göz kararı yapılan tahminlerle alınan yüzükler genellikle yaptırılmak için geri dönüyor. Bu duruma düşmemeniz için sevgilinizin yüzük ölçüsünü almanıza yardım edeceğiz.

Birinci Aşama

Sevgilinizin yüzük parmağına taktığı bir adet yüzüğü ele geçirmeye çalışın. Öncelikle sevgilinizin yüzük parmağına taktığı yüzükleri inceleyin. Bunlar arasında rahatsız olduğu varsa ölçü almak için bunu seçmekten kaçının. Sevgiliniz ile buluşmalarınız sırasında taktığı yüzüğü almak için pek çok fırsat yakalayabilirsiniz. Sevgilinizi o gün yüzüğünü çıkartması gereken bir yere götürebilirsiniz. Mesela sevgilinizi bowling oynamaya götürüp yüzükle rahat oynayamayacağını söyleyip çıkartmasını sağlayabilirsiniz. Böylece yüzüğe erişim sağlarsınız. Bir diğer seçenek ise beraber yaşadığı kişi veya kişilerden odasından bir adet yüzük alması için yardım istemenizdir.

İkinci Aşama

Sırada elinizdeki yüzüğe göre ölçü almanız var. Bunun için en kolay yol ölçü çemberi kullanmaktır. Bir adet ölçü çemberinin üstüne yüzüğü koyup, yüzükle aynı ölçüde olan çemberi bulun. Bu yüzük ölçüsünü verir. Yüzüğü aldığınızı fark ettirmek istemiyorsanız bu aşamayı birinci aşamayla birleştirebilirsiniz. Mesela bowling esnasında cebinizde taşıdığınız ölçü çemberi üzerinde hemen test yapabilir ya da yardım aldığınız ev arkadaşından direkt olarak bu yöntemle ölçü almasını isteyebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap