“Karneni Getir Sinema Biletini Al”

 “Karneni Getir Sinema Biletini Al”
LİDER DİNÇER, “TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE UYGUN TATİLLER DİLİYORUM”
Aksaray Belediyesi, kent genelinde birinci ve orta öğretim seviyesindeki karne heyecanı yaşayan öğrencilere ödüllendirmek üzere “Karneni getir sinema biletini al” kampanyası başlatarak velisi ile karnesi getiren öğrencilere sinema bileti armağan ediyor.
Tüm yurtta olduğu üzere Aksaray’da öğrenciler karne heyecanı yaşadı. Aksaray Belediyesi, yarıyıl tatilinde karnesi ile gelen öğrencilere sinema bileti armağanı verileceğini toplumsal medya hesaplarında duyurmuştu.
Okullarındaki karne dağıtım merasimi sonrasında karnelerini alan öğrenciler, velileri eşliğinde Aksaray Belediyesi Halkla Münasebetler Müdürlüğüne gelerek sinema biletlerini aldılar.
Belediye Lideri Dr. Cihan Dinçer, yarıyıl periyodunda öğrencilere küçük bir armağan vermek istediklerini söyleyerek “Karnesini getiren tüm öğrencilerimize ile sinema bileti ikram ediyoruz. Ağır bir ilgi ile karşı karşıyayız. Yaklaşık 5 Bin öğrenciye ulaşacağımızı düşünüyorum.
Karnesi ile birlikte gelen 7 yaş ve üzerindeki öğrencilerimize TRT’nin “Aslan Hürkuş Kayıp Elmas” sinema biletini, 10 yaş üzerindeki öğrencilerimize ise “Kesişme Uygun ki Varsın Eren” sinema biletini ikram ediyoruz. Gayemiz sinema sinemasını sevdirmek ve ulusal hislerin pekişmesini sağlamak. Tüm öğrencilerimize uygun tatiller diliyorum.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap