Küçük çocuğun 3 parmağı kopmuştu! Yürüyen merdiven dehşetinin görüntüleri ortaya çıktı

 Küçük çocuğun 3 parmağı kopmuştu! Yürüyen merdiven dehşetinin görüntüleri ortaya çıktı

Perşembe günü saat 13.00 sıralarında Filipinler uyruklu aile Şişli’de bir AVM’ye gitti. İddiaya göre, alışveriş merkezinin metro katında bulunan yürüyen merdiveni kullandıkları sırada, 7 yaşındaki çocukları A.M.L’nin sağ ayağı mekanizmaya sıkıştı. A.M.L’nin 3 parmağı kopan sağ ayağı, sıkıştığı yerden çıkarıldı.

PARMAKLARI YERİNE DİKİLEMEDİ

Çocuk, hemen Baltalimanı Kemik Hastanesi’ne götürüldü. Kopan üç parmağa ise merdivenin sökülmesiyle ulaşıldı. Parmaklar, tekrar yerine dikilemeyince çocuk özel bir hastaneye sevk edildi. Ameliyatı yapılan çocuğun tedavisi devam ederken, olayla ilgili ‘taksirle yaralama’ suçundan soruşturma başlatıldı. Kapatılan yürüyen merdivene ‘Teknik bir arıza nedeni ile geçici olarak servis dışıdır. Anlayışınız için teşekkür ederiz’ yazısı asıldı.

DEHŞET ANLARI KAMERADA

Dehşet anlarına ait güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, annesi ile birlikte merdivenden inen A.M.L.’nin ayağının sıkıştığı, annesinin çocuğu kurtarmaya çalıştığı, çevredekilerin yardım etmek için ailenin yanına gittiği ve panik anları yer aldı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap