Logitech’in Yeni POP Keys Klavyesi ve POP Mouse’u ile modern teknoloji retro tasarımla buluştu

 Logitech’in Yeni POP Keys Klavyesi ve POP Mouse’u ile modern teknoloji retro tasarımla buluştu

Modern teknolojiyi retro tasarımla buluşturan Logitech POP Keys Klavye ve POP Mouse, canlı renkleri ve alandan tasarruf etmeyi sağlayan minimalist görünümüyle çalışma alanlarına stil sahibi ve eğlenceli bir dokunuş katarken, özelleştirilebilir emoji tuşlarıyla da kullanıcıların kendilerini ifade etmelerine yardımcı oluyor.

Logitech Stüdyo Serisi’nin en yeni ürünleri POP Keys ve POP Mouse çalışma rutinine renk katıyor. Neşeli aksesuar serisinin yeni parçaları olan klavye ve mouse, üç renkteki retro tarzıyla kişisel çalışma alanlarını yeniden tanımlıyor ve hava katıyor.

Logitech Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Pazarlama Müdürü Birol Sülük “Logitech Stüdyo Serisi, her bireyin özgünlüğünü kucaklıyor. POP Keys ve POP Mouse ile, üretkenlikten ödün vermeyen, kendilerini kullandıkları aksesuarlar ile ifade etmeyi seven kullanıcılarımız için yenilikçi ürünler tasarladık. Verimliliğinizi ve tarzınızı üst seviyelere taşıyacak doğru aksesuarlar POP Keys ve POP Mouse ile tarzınızı masanıza yansıtabilirsiniz.” dedi.

Canlı Renkler

Mint, lila, beyaz ve güneş sarısının bir araya gelmesiyle yaz esintisi hissi uyandıran Daydream, siyah, gri ve nostaljik oyun salonlarından esinlenilen sarı renklerin iddialı kombinasyonu ile retro ruhunu sergileyen Blastve neon mercan ile canlı ahududu renkleriyle fikirlerini daima savunanlar için tasarlanmış Heartbreaker tasarımlı POP Keys ve POP Mouse çalışma alanlarına canlılık katıyor.

Ruh Hâline Göre Kolayca Kullanılabilecek Emojiler

POP Keys Klavye’de dördü klavyenin kendisinde olmak üzere sekiz adet değiştirilebilir emoji tuşu bulunuyor. Kullanıcılar, Logitech Yazılımı’nı kullanarak hoşlarına giden herhangi bir mevcut emojiye atayabilir veya arkadaşlarıyla sohbet ederken geniş bir emoji serisinin içinden seçim yapmak için emoji menüsü tuşuna dokunabilir. POP Mouse ise emoji menüsünü tek dokunuşla rahatlıkla açan ve özelleştirilebilen dahili bir tuşa sahiptir.

Yeni Havalı FN Kısayolları ve Mekanik Tuşlarla Yazma Deneyimi

POP Keys Klavye, retro daktilo tarzındaki mekanik tuşlarla bağımlılık yaratan yazma deneyimi sunuyor. Parmaklar tuşlar arasında sekerken tuşlara her basışta mekanik tıklamaların sesi duyuluyor. POP Keys’in retro görünümünün altında ise modern bir teknoloji yatıyor. Yeni 12 FN kısayolu ile ekran alıntısı yapmayı, sesli dikteyi, uzun bir toplantıda mikrofonunun sesini kapatıp/açmayı ve çok daha fazlasını tek bir dokunuşla gerçekleştirmeye yardımcı oluyor.

Her Yerde İyi Hissettiren POP Mouse

Sevimli ve kompakt POP Mouse, çantaya veya cebe kolayca sığıyor ve zihin okuyormuşçasına yüksek hassasiyetten hızlı kaydırma moduna geçerek bir kaydırma hareketiyle uzun sayfalar arasında hızla gezinmeye yardımcı oluyor. Aynı zamanda, avuca kolayca sığan yumuşak hatlarıyla iyi hissetmeyi de sağlıyor. Günlük işleri renklendiren ve 3 canlı renk seçeneği bulunan POP Mouse, eğlenceli bir masa alanı oluşturmaya yardımcı olan hoş bir tasarım sunuyor. POP Mouse, basit bir kopyala – yapıştır hareketiyle farklı cihazlar arasında kolayca metin, resim ve dosya aktarımı yapmak için kullanılan Flow yazılımını da destekliyor.

Her İkisi de Tek Seferde Üç Cihaza Bağlanıyor

Her iki POP ürünü de Bluetooth veya Logi Bolt kablosuz alıcı aracılığıyla aynı anda üç farklı cihaza bağlanabiliyor ve cihazlar arası kolayca geçiş yapılabiliyor. Her ikisi de, Logitech ürünlerinin bir imzası olan dayanıklılık ve uzun pil ömrüne sahip. Minimalist Pebble M350 Mouse, K580 ve K380 Klavyelerin de bulunduğu Stüdyo Serisi’nin en yeni ürünleri olan POP Keys, macOS, Windows, iOS, ipadOS, Chrome OS ve Android ile tam uyumlu çalışırken, POP Mouse ise Windows, macOS, iPadOS, Chrome OS ve Linux ile tam uyumlu çalışır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap