Park ve Bahçeler hiç durmadan çalıştı

 Park ve Bahçeler hiç durmadan çalıştı

Büyükşehir Park ve Bahçeler Dairesi’ne bağlı takımlar, ağır kar yağışına karşın rutin hizmetlerini aksatmazken, yaya güvenliği için gece gündüz çalıştı

Park ve Bahçeler hiç durmadan çalıştı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, bölgemizi tesiri altına alan ağır kar yağışında vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için tüm gruplarıyla çalışmaya devam ediyor. Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı’na bağlı takımlar de bir yandan köprüler ve yaya üst geçitlerinde vatandaşların güvenliği için solüsyon ve paklık çalışmaları yaparken, bir yandan da yolların tuzlanmasında öteki gruplara yardımcı oldu. Ağır kar yağışına karşın Kocaeli genelindeki park ve bahçelerde, yol kenarlarında, otobüs duraklarında paklık işlerine orta vermeyen Park ve Bahçeler grupları, 7/24 çalışmaya devam etti.

ALO 153’E BİLDİRİN

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi’nin Alo 153 takımları de gece gündüz vatandaşlardan gelen istek, talep ve muhtaçlıkları gruplara iletmeye devam ediyor. Vatandaşlar etraflarında gördükleri her türlü olumsuzluğu ve gereksinim sahiplerini Alo 153’e bildirmesi durumunda takımlara iletiliyor ve anında müdahale ediliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap