Sektörde Yeni Bir Marka; Altın Burada

 Sektörde Yeni Bir Marka; Altın Burada

Günümüz şartlarına uygun yeni bir ticaret anlayışı benimsenerek açılan işyerlerine kuyumculuk sektörü de ayak uydurmaya devam ediyor. Bunun son örneği olarak tüm birimleri ile birlikte 500m2 lik kapalı alana sahip Altın Burada Kuyumculuk, markasının İstanbul Kartal Cevizli’de ilk kuyumcu mağazası faaliyete başladı.

Özel tasarım binlerce ürünün yanı sıra, müşterisinin talebine göre esnek üretim kapasitesine sahip Altın Burada Kuyumculuk yılların tecrübesini yeni markasına aktarmaya kararlı görünüyor.

İstanbul Kartal ilçesinde dev mağazası ile hizmete başlayan Altın Burada Kuyumculuk 40 yıla yakın bir süredir sektörde hizmet veren bir ailenin ikinci kuşak temsilcileri tarafından işletiliyor.

Altın Burada Kuyumculuk Kartal kuyumcu mağazasının yanı sıra internet sitesi ve instagram sayfasu üzerinden de ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. İstanbul içine ve yakın illere aynı gün teslimat seçeneği de sunan sanal mağazası şimdiden yüzlerce müşteriye ulaştı. Özellikle internet sitesi üzerinden güvenli alışveriş seçeneği sunan Altın Burada markası altın takı ürünlerinin yanı sıra binlerce çeşit gümüş ile birlikte pırlanta ve saat ürünlerinin de satışını ve teslimini gerçekleştiriyor.

Altın Burada markası ile ilk mağazasını açan şirket bulunduğu lokasyonda kalıcı olmayı hedeflerken şubeleşme planlamasını da ilk 5 yıl içinde 5 şube olarak açıklıyor.

Altın Burada Kuyumculuk firmasının Kartal Kuyumcu mağazası Orhantepe Mahallesi Çınar Caddesinde faaliyet gösteriyor. Firmanın diğer iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

web www.altinburada.com
İnstagram altin.burada
WhatsApp 0505 645 99 99
Telefon 0850 480 49 90 – 0216 212 02 82
e-posta [email protected]
Facebook Altın Burada

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap