Tayfun Canlı’ya Batı Trakya’dan ziyaret

 Tayfun Canlı’ya Batı Trakya’dan ziyaret

Yunanistan’da Batı Trakya Türkleri’nin efsane başkanı D. Sadık Ahmet’in oğlu Levent Sadık Ahmet, Edremit Belediye Lider Yardımcısı Tayfun Canlı’yı ziyaret etti.

Batı Trakya’da Türk azınlığının demokratik hakları için yıllarca gayret veren, Dostluk Eşitlik Partisi Kurucusu ve eski Rodop Bağımsız Milletvekili merhum Dr. Sadık Ahmet’in oğlu, DCT Trading İdare Konseyi Lideri Levent Sadık Ahmet, Edremit Belediye Lider Yardımcısı Tayfun Canlı’yı makamında ziyaret etti. 

Canlı’ya misyonunda muvaffakiyetler dileyen Ahmet, “Tanıştığımız birinci gün aldığım olumlu güç ile yeterli ve hoş yerlerde misyon alacağını emindim. Merhum babam Dr. Sadık Ahmet’in de hayali başarılı gençlerin önünü açmaktı. Muvaffakiyetlerinin artarak devam edeceğine inanıyorum. Yolun açık olsun kardeşim” dedi.

Başkan Yardımcısı Canlı, ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek “Ziyaretinden ve şahsıma yönelik övgü dolu kelamlarından ötürü kendisine teşekkür ediyorum. Batı Trakya’daki soydaşlarımızın her vakit yanında olan ve yüreğindeki Türkiye sevgisini bayrak üzere üstünde taşıyan Levent Sadık Ahmet’e, gösterdiği teveccüh ve hoş dilekleri her vakit yüreğimin en derin köşesinde yer alacaktır” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap