MHP İzmir’de Üyelikler Dokuz bine ulaştı

 MHP İzmir’de Üyelikler Dokuz bine ulaştı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir Vilayet Başkanlığı dokuz etapta dokuz bin üyeye ulaştı. Vilayet Lideri Veysel Şahin “Partimize olan teveccühün farkındaydık. Bu teveccüh Önderimize olan derin sevgi ve hürmetin göstergesi, Cumhuriyet kıymetlerimizin, Atatürk sevgimizin ve Büyük Türkiye Davamızın hemşerilerimizde karşılık bulmasıdır. Üye çalışmalarımız ilçe ilçe devam ediyor. Sonuçları Genel Liderimize arz edeceğiz” açıklamasını yaptı.

MHP İzmir Vilayet Başkanlığının başlattığı üye kampanyası devam ediyor. MHP İzmir Vilayet Başkanlığına ilişkin resmi toplumsal medya hesaplarından yapılan paylaşımlara nazaran dokuz etapta yapılan üyelik çalışmaları büyük iştiraklere sahne oluyor. Çeşme, Kemalpaşa, Konak, Torbalı, Menemen, Menderes, Selçuk ve Vilayet Başkanlığında yapılan üye iştirak merasimlerinde İP, ZP ve CHP’den istifa ederek MHP’ye geçenlerin sayısı dokuz bine ulaştı. Vilayet Lideri Veysel Şahin mevzu ile ilgili yaptığı açıklamada partisinin yükselişinin Genel Liderleri Devlet Bahçeli’nin unsurlu ve Türkiye Merkezli siyaset anlayışından kaynaklandığını vurguladı. Şahin, “MHP yarım yüzyılı aşmış siyasi geçmişiyle, Cumhuriyet unsurlarımıza olan inancın kalesi, Atatürk sevgi ve hürmetinin bayrağı ve tüm ulusal kıymetlerimizin buluştuğu kavşak noktası olmuştur. Genel Liderimiz ve partimiz bu noktada siyasi merkezin tam orta yerinde durmaktadır. Olağan ki hemşehrilerimiz buna kıymet veriyor ve gerekli teveccühü gösteriyor. Bunu esasen biliyoruz. Üyeliklerimizin artmasında da bunu gözle görmüş olduk.” Dedi.

Güç Verdiler

Partisine katılanlar için de “ güzel geldiler, bize güç verdiler”  diyerek konuşan Vilayet Lideri Şahin, “Partimize İP, ZP ve CHP’den istifa ederek gelen hemşehrilerimiz, sizi bağrımıza basıyor, birebir yolda yürümekten gurur duyuyoruz. Geldiğiniz yer hepimizin ortak bedellerinin, inanç ve fikirlerinin, umut ve dualarının buluştuğu yerdir. MHP Türkiye Cumhuriyetinin sarsılmaz kalesi, çocuklarımızın geleceği ve bizi buluşturan çatının ismidir. Güzel geldiniz, bize güç verdiniz” tabirlerini kullandı.

Lider Bahçeli’ye Sunulacak

Öte yandan alınan bilgilere nazaran MHP İzmir vilayet teşkilatı geniş bir iştirakle Salı günü gerçekleştirilecek ola TBMM Küme Toplantısına katılacak. Vilayet Lideri Şahin birinci dokuz etapta dokuz bin üyeye ulaştıklarının bilgisi Başkan Bahçeli’ye sunacak.  

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap