TOD’un yeni dizisi Sarmaşık Zamanı’nın ilk afişi ve ilk teaser’ı yayınlandı!

 TOD’un yeni dizisi Sarmaşık Zamanı’nın ilk afişi ve ilk teaser’ı yayınlandı!

Merakla beklenen dizi SARMAŞIK VAKTİ, afiş ve teaser’ını birebir anda izleyicinin beğenisine sundu.

Çekimleri İstanbul’da devam eden Sarmaşık Vakti dizisi, şimdi yayına girmeden yayınlanan afiş ve teaser’ı ile merak uyandırmayı başardı. Kuvvetli takımı ve dikkat çeken kıssasıyla beklenen TOD’un yepisyeni dizisi SARMAŞIK VAKTİ afiş ve birinci teaser’ını birebir anda yayınladı. 

Yapımcılığını duayen isim Faruk Turgut’un üstlendiği, yetenekli direktör Gökçen Usta’nın yönettiği, Savaş Korkmaz’ın senaryosunu kaleme aldığı, idari yapımcılığını OM CONTENT’in üstlendiği, merak uyandıran kıssası ve güçlü takımıyla yakında TOD’da yayın hayatına başlayacak olan SARMAŞIK ZAMANI’nın başrol oyuncuları Burçin Terzioğlu, Onur Tuna, Hazal Türesan ve Yiğit Kirazcı’ya, usta isimler Emre Karayel, Emel Çölgeçen, Özgür Emre Yıldırım, Müge Bayramoğlu, Fatih Berk Şahin ve Tilbe Saran eşlik ediyor. SARMAŞIK ZAMANI’nın oyuncu takımında ayrıyeten başarılı isimler Pervin Bağdat, Pelin Ermiş, Mesut Yılmaz, Gökçe Güneş Doğrusöz, Ayşe Melike Çerçi, Uğur Karabulut, Funda Güray, Yılmaz Sütçü de yer alıyor. 

Mutlu bir evliliği, sevdiği bir işi olan Ezgi, bir gün karşısına çıkan bir yabancının söyledikleriyle inandığı her şeyi sorgulamaya başladı. Kocası Kerem, gerçekte nasıl bir insandı? Görünüşte keyifli olan evlilikleri tahminen de dağılmanın eşiğindeydi. Ezgi, duyduklarına mı, gördüklerine mi yoksa hissettiklerine mi inanması gerektiğini bilmiyordu. Sorgulamalarının sonucunda Ezgi kendini bir karakolda bulacaktı. Kerem, bir bayanı öldürmüş olabilir miydi? 

TOD’un merakla beklenen yeni dizisi Sarmaşık Zamanı, Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesindeki 20 ülkenin tamamında birebir anda yayınlanacak.

“SARMAŞIK ZAMANI”

YAPIM: GOLD FİLM 

YAPIMCI: FARUK TURGUT

İDARİ ÜRETİM: OM CONTENT

KATEGORİ: TOD ORIGINALS

PLATFORM/KANAL: TOD / beIN SERIES 

SENARİST: SAVAŞ KORKMAZ

YÖNETMEN: GÖKÇEN USTA

TÜR: RUHSAL TANSİYON, DRAMA

GÖRÜNTÜ DİREKTÖRÜ: ÖZGÜR DEMİR

MÜZİSYEN: SERKAN ÖLÇER, ECE ÖLÇER

SANAT DİREKTÖRÜ: ESRA ORAL

YARDIMCI DİREKTÖR: MUSTAFA PAZARCIK 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap