Antalya Büyükşehir ekiplerinden Taşatan’da karla mücadele

 Antalya Büyükşehir ekiplerinden Taşatan’da karla mücadele

Antalya Büyükşehir Belediyesi, yağmur ve fırtınanın yanı sıra yüksek bölümlerde tesirli olan kar yağışıyla da gayret ediyor. Hafta sonu kar yağışının tesirli olduğu Alanya Taşatan bölgesinde Büyükşehir takımları karla uğraş çalışması yaptı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Alanya takımları, kar ve yağmur nedeniyle ulaşımın aksamaması için Taşatan bölgesinde ağır mesai yaptı. Kar yağışının tesirli olduğu Taşatan küme yolu Hacıbeleni, Erikçiler, Gören, Yeniköy ve Köprülü yollarında kar küreme ve paklık çalışması yapıldı. 

YOLLAR AÇIK TUTULDU

Yağış nedeniyle ulaşımın aksamaması için Büyükşehir grupları tarafından tüm yollar trafiğe açık tutuldu. Öteki yandan Taşatan küme yolu Hacıbeleni mevkiinde buzlanma nedeniyle yolda kalan araç ve vatandaşlar yolun iş makineleri tarafından açılması ile yollarına devam etti. 

YAĞMUR NEDENİYLE BOZULAN YOLLAR AÇILDI 

Antalya Büyükşehir Belediyesi takımları Taşatan’daki karla gayretin yanında  Kızılcaşehir ve Akçatı Mahalleleri’nde yağmur nedeniyle çamurla kapanan yağmur masraflarını tek tek açtı. Şarampoller temizlenirken, yolun bozuk olan noktalarına bakım yapıldı. Ayrıyeten Bademağacı Mahallesi’nde bozulan yolda bakım tamir çalışması gerçekleştirildi. 
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap