Logitech G’den yarıyıl tatiline özel indirimler…

 Logitech G’den yarıyıl tatiline özel indirimler…

Logitech G, 31 Ocak’a kadar sürecek kampanyada seçili oyuncu ekipmanlarında yarıyıl tatiline özel indirim fırsatı sunuyor.

Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının önder markası Logitech G, başta öğrenciler olmak üzere, tüm oyun tutkunlarının yarıyıl tatilinde bilgisayar başında yepisyeni ekipmanlarla keyifli vakitler geçirebilmesi için seçili eserlerde sevindiren indirimler sunuyor. Logitech G’nin yarıyıl tatiline özel başlattığı kampanya kapsamında, Logitech G213 Prodigy ve mekanik G513 Clicky oyuncu klavyeleri, G300s Optik, G203 LIGHTSYNC, kablosuz G305 LIGHTSPEED ve G402 Hyperion Fury oyuncu mouse’ları ile G332, G335 ve G432 kablolu oyuncu kulaklıkları bütçe dostu indirim fırsatıyla oyun severleri bekliyor. Kullanıcılar Logitech G’nin oyun tecrübesini mükemmelleştiren indirimli ekipmanlarına, seçili teknoloji mağazalarından ve online satış kanallarından ulaşabilecek.

Her düzeyden oyuncu için tasarlanan: G213 Prodigy Oyuncu Klavyesi

Logitech G213 Prodigy klavye, şık tasarımı ve sıvılara karşı dirençli yapısıyla dikkat çekiyor. Konforlu ve sağlam olmasının yanı sıra avuç içi dayanağı ve ayarlanabilir ayaklarıyla klavyenin uygun duruma getirilmesini sağlayarak uzun süren oyun oturumlarında performansın artmasına yardımcı oluyor. 16.8 milyon renge kadar kişiselleştirilebilir 5 farklı RGB aydınlatma alanına sahip olan G213 Prodigy klavye renkleri, istenilen formda değiştirilebiliyor.

Sürat, performans ve konforun buluşma noktası: G513 Clicky Oyuncu Klavyesi

Logitech G513 Clicky yumuşak dokulu bilek takviyesi sayesinde oyun tecrübesine farklı bir konfor katıyor. Performans, kalite ve güvenilirlik sunan G513 Clicky, dokunsal geri bildirimli net tıklama sesiyle Logitech’in ödüllü klavye dizaynını bir üst düzeye çıkarıyor. Romer-G Clicky, arka arda süratli tuş vuruşları ve kesintisiz yarım basmalar için ülkü olmanın yanı sıra düzgün, akışkan bir tuş vuruşu sağlıyor. Parlak ve keskin bir aydınlatma sunan Romer-G tuşları, standart mekanik tuşlardan daha emniyetli ve sağlam bir vuruş tecrübesi vaat ediyor.

Uygun fiyatla yüksek oyun performansı: Logitech G203 LIGHTSYNC Oyuncu Mouse

Logitech G203 LIGHTSYNC, hem erişilebilir hem de kaliteli mouse arayan oyun severler için âlâ bir alternatif olarak öne çıkıyor. Kutusundan çıkar çıkmaz direkt kullanılabilen G203 LIGHTSYNC, Logitech G HUB aracılığıyla büsbütün kişiselleştirilebiliyor. 8000 DPI’a kadar ayarlanabilen yüksek hassasiyetli bir sensöre sahip eser, profesyonel kullanıcıların oyun içi hareketlerini kolaylaştırmaları için programlanabilir 6 tuş sunuyor.

Küçük ve şık dizaynıyla oyun tecrübesini zenginleştiren: Logitech G300S Optik Oyuncu Mouse

Logitech G300S, tüm işlev tuşlarının üst kısımda yer aldığı küçük ve şık bir dizayna sahip. Mouse üzerinde bulunan tuşlara isteğe bağlı olarak misyon atanabiliyor. Oyun esnasında kavrama kolaylığı sunması ve ergonomik yapısıyla uzun vadeli kullanım imkânı sunuyor. Logitech G300S 250 – 2500 DPI çözünürlük sunuyor, mouse pad üzerinde 20G azamî hızlanma takviyesi sağlıyor.

Oyun tecrübesine yeni bir soluk getiren: G305 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Mouse

Logitech G, LIGHTSPEED teknolojisine ve HERO sensöre sahip G305 LIGHTSPEED, oyunculara kusursuz bir tecrübe sunuyor. Kablolu farelerden daha süratli bir oyun tecrübesi sunmak için Logitech G’nin özel LIGHTSPEED teknolojisini kullanan Logitech G305, ihtilal niteliğindeki HERO sensörü sayesinde yeni jenerasyon performans ve evvelki kuşak farelerden 10 kat daha fazla güç verimliliği sunuyor. Logitech G305’in bölüm öncüsü HERO sensörü, kullanıcılarına en yüksek oyun performansını vaat ediyor.

Oyunda muvaffakiyetin anahtarı: G402 Hyperion Fury Oyuncu Mouse

Logitech G402 Hyperion Fury oyuncu mouse, özel Delta Zero teknolojisiyle Hyperion Fury’de kesin nokta atışı sağlıyor. Logitech Gaming Software kullanarak beşinci DPI ayarı eklenip, oyun tecrübesi kişiselleştirilebiliyor. DPI değiştirme özelliğiyle Hyperion Fury 4000 DPI’dan 240 DPI’a süratli biçimde geçerek oyunda başarılı olmak için esneklik sunuyor.

Kolay kullanımı ve hafifliğiyle öne çıkan: G335 Kablolu Oyuncu Kulaklığı

Hafifliği ve farklı renk seçenekleriyle öne çıkan Logitech G335 Kablolu oyuncu kulaklığı 3.5 mm ses jakı aracılığıyla neredeyse tüm oyun platformlarında kullanım için kolay “tak ve çalıştır” özelliği sayesinde kolaylıkla kullanılabiliyor. Eksiksiz oyun sınıfı ses kalitesi, yerleşik denetimler, direkt kulaklığın üzerinde bulunan ses denetim kadranı ve üst kaldırıldığında sesi otomatik kapatan mikrofonu, oyuncuların dikkatlerini dağıtmadan kendilerini oyuna vermelerine imkan sağlıyor.

Konfor ve tecrübenin buluşma noktası: G432 Kablolu Oyuncu Kulaklığı

Logitech G432 oyuncular için özel olarak tasarlanan ergonomik yapısıyla, büyük bir konfor sunuyor. G432 ergonomik tasarımı sayesinde uzun saatler boyunca devam eden oyunlarda oyunculara sıkma ve ağrı üzere ıstıraplar yaşatmıyor. Bu sayede oyuncular keyifli ve tesirli bir oyun süreci yaşıyor. Sahip olduğu özel ses şoförleri, oyuncuların başarılı atılımlara imza atmasına imkân tanıyor.

Oyuna yeni başlamak isteyenlerin vazgeçilmezi: G332 Oyuncu Kulaklığı

Logitech G332 oyuncu Kulaklığı, Logitech G’nin eser kümesindeki tüm kulaklıklarla tıpkı konfor ve kaliteyi sunarken, birinci defa oyun kulaklığı satın almak isteyen kullanıcılar için kusursuz bir seçenek olarak göze çarpıyor. 50 mm ses şoförlerle oyuncuların sesleri kusursuz biçimde algılamasını sağlıyor, konfor odaklı dizaynıyla eşsiz bir kullanıcı tecrübesi vadediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap