Muğla Büyükşehir Hasta ve Hasta Yakınlarını Misafir Ediyor

 Muğla Büyükşehir Hasta ve Hasta Yakınlarını Misafir Ediyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne tetkik ve tedavi için gelen ve bu tedavileri birkaç gün sürecek gereksinim sahibi hasta ve hasta yakınlarını konuk ediyor.

Muğla’nın 13 ilçesinden vilayet merkezi Menteşe’de bulunan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne tetkik ve tedavi için gelen ve tedavileri birkaç gün sürecek gereksinim sahibi hasta ve hasta yakınları Büyükşehir Belediyesi tarafından mutabakatlı otellerde konuk ediliyor.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bir günden daha fazla tedavi göreceğini belgeleyen hasta ve hasta yakınları Muğla Büyükşehir Belediyesi 444 48 01 Davet Merkezi üzerinden Sıhhat Hizmetleri Şube Müdürlüğü’ne başvurabiliyor. Sıhhat kuruluşunda tedavi gördüğünü beyan eden bireyler tedavileri mühletince Büyükşehir Belediyesi’nin mutabakatlı olduğu otellerde konuk ediliyor. Konaklama hizmetinden yararlanan vatandaşlar otelin tüm hizmetlerinden de yararlanabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap