TECNO’nun merakla beklenen dizüstü bilgisayarı MEGABOOK T1 Teknosa mağazalarına özel olarak satışa sunuldu!

 TECNO’nun merakla beklenen dizüstü bilgisayarı MEGABOOK T1 Teknosa mağazalarına özel olarak satışa sunuldu!

Sürekli yeniliklerin peşinden koşan TECNO’nun yüksek performansı uzun batarya kullanımı ile birleştiren ultra ince dizüstü bilgisayarı MEGABOOK T1, 10nm teknolojisiyle üretilen verimli Intel Core i5 işlemcisi, 12GB RAM ve 512GB’lık SSD depolama alanına sahip üç farklı renk seçeneği (Gümüş Gri, Uzay Grisi, Metalik Lila) ile yalnızca teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncüsü Teknosa mağazalarında, 13.999 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu. MEGABOOK T1, premium alüminyum dizaynıyla 14.8mm’ye varan inceliği ve tüy kadar hafif 1.48 kg yükü 15.6 inç boyutta sunuyor. Ayrıyeten, üç güne kadar çalışma sağlayan 17,5 saatlik uzun ömürlü pili ve 65 W gücündeki GaN şarj aygıtıyla da gereksiniminiz olan her an en büyük yardımcınız olmayı vadediyor.

 

İnovasyona verdiği değer ve birbirinden tarz sahibi eserleriyle ülkemizde pazar hissesini giderek artıran TECNO, uzun müddettir merakla beklenen dizüstü bilgisayarı MEGABOOK T1’i ülkemizde, öncü teknoloji perakendecisi Teknosa’nın mağazalarına özel olarak satışa sundu.

 

Premium Alüminyum Metal, Startrail Phantom ile buluştu

TECNO MEGABOOK T1, kasa yüzeyine eklediği açık tondaki çizgiler ile bildiğimiz dizaynların dışına çıkan Startrail Phantom konsepti ile eşsiz bir görünüme sahip. Startrail Phantom tasarımı, dünyanın dönüşü nedeniyle geceleri gökyüzünde yıldızların gözlemlenebilen hareketini andıran halde birden çok parlak şeridin geçtiği ikili bir tonda betimleniyor. Ayrıyeten MEGABOOK T1’in tüm gövdesi, dokuyu daha ipeksi ve camsı hale getirmek için birinci sınıf alüminyum metalden yapılmıştır.

Ultra incelikte MEGA performans

Sadece 14.8mm’ye varan inceliği ve alüminyum metal kasası sayesinde kendi segmentinde en hafifler ortasına giren 1.48kg’lık yüküyle gereksinim duyduğunuz her yerde yanınızda olacak, şık ve performanslı bir eser olarak tasarlanan MEGABOOK T1, 65W gücündeki GaN şarj aygıtı ile desteklenen 70Wh kapasitesindeki bataryası ile 17.5 saate kadar size eşlik eden mükemmel bir çalışma arkadaşı!

10nm teknolojisiyle üretilmiş ultra verimli Intel Core i5 işlemcisi sayesinde performansı pil dayanımıyla birleştiren MEGABOOK T1, 15.6 inçlik350nit parlaklığa sahip, TÜV Rheinland sertifikasına sahip FHD ekranı, 12GB RAM ve 512GB’lık SSD depolama alanına sahip üç farklı renk seçeneği ile (Gümüş Gri, Uzay Grisi, Metalik Lila) tüketiciler ile buluştu.

Medya severler için özel tasarım

TECNO MEGABOOK T1, harika menteşe yapısı sayesinde gerektiğinde 180 derece açılabilen bir yapıya sahip. Hafiflik ve sağlamlığı görüş açısı ile birleştiren bu özellik sayesinde farklı kullanım senaryolarına ahenk sağlayabilen MEGABOOK T1, güvenlik konusunda da kullanıcılarını destekliyor. MEGABOOK T1’in sahip olduğu dahili parmak izi sensörü ve 2MP’lik 1080p çözünürlüklü güvenli ön kamerası ile bilgilerinizi korurken, görüşmelerinizi inançlı bir ortamda yapabileceksiniz.

TECNO Ar-Ge takımının geliştirdiği TECNO VOC PLUS sistemi, günlük senaryolar için kapsamlı bir ses ve toplantı tecrübesi sunmak üzere yapay zeka dayanaklı teknolojiyle, medya tüketimini seven kullanıcıları performansı ile memnun etmeyi vadediyor.

MEGABOOK T1 tıpkı vakitte kablosuz temas performansı konusunda da her daim destekçiniz. Wi-Fi 5 kablosuz ilişki adaptörü sayesinde anlık 433 MB/s’ye ulaşan temas suratlarını destekleyen MEGABOOK T1, üstün ilişki süratiyle iş performansınızı yükseltmek için yaratıldı.

Olağanüstü performansı, hafifliği ve teknolojisiyle, MEGABOOK T1 yalnızca teknoloji perakendeciliğinin öncü markası Teknosa mağazalarında, 13.999 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap