UlaşımPark’ta A’dan Z’ye ulaşım görüşüldü

 UlaşımPark’ta A’dan Z’ye ulaşım görüşüldü

UlaşımPark’ta Genel Sekreter Gündoğdu’nun iştirakiyle düzenlenen ulaşım toplantısında akıllı kentler, mevcut çizgiler ve ulaşım projeleri ele alındı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu’nun iştirakiyle UlaşımPark’ta düzenlenen toplantıda kentimizdeki ulaşım projeleri masaya yatırıldı. Toplantıda akıllı kentler, mevcut sınırlar ve ulaşım projeleri ele alındı. Ulaşım Park Genel Müdürlüğünde gerçekleşen toplantıya Genel Sekreter Gündoğdu’nun yanı sıra Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç, UlaşımPark Genel Müdürü Serhan Çatal, Ulaşım Daire Lideri Ahmet Çelebi ve ilgili yöneticiler katıldı.

GELECEKTEKİ ULAŞIM PLANLARI

Genel Sekreter Gündoğdu toplantıda akıllı kentler vizyonu kapsamında toplu taşıma kullanımının yaygınlaştırılması ve erişilebilir olması bahislerine vurgu yaptı. Kocaeli’ndeki ulaşımın konforlu, rahat ve inançlı olması için yapılması gereken çalışmaların yanı sıra kent genelindeki taleplerin ele alındığı toplantıda Genel Sekreter Balamir, gelecekteki ulaşım planları hakkında yöneticilerle görüş alışverişinde bulundu.

AKILLI ULAŞIM BAHİSLERİ

Toplantıda UlaşımPark’ın gerçekleştirdiği hizmetlerle birlikte erişilebilir ve sürdürülebilir akıllı ulaşım mevzularına vurgu yapıldı. Mevcut çizgiler değerlendirilirken bilhassa Sınır 250, 200 ve devam etmekte olan sınırlar konuşuldu. Toplantıda araçların periyodik bakımları, sefer bilgileri ve yeni alınan araç planlamaları da görüşüldü.

AKILLI ULAŞIM VURGUSU

Genel Sekreter Gündoğdu’ya çalışmalarıyla ilgili ayrıntılı bilgi aktaran UlaşımPark A.Ş. Genel Müdürü Serhan Çatal, gelişmekte olan akıllı kentler, akıllı ulaşım hususları ve yeni hizmetler hakkındaki gelişmeleri aktardı. Toplantıda ayrıyeten UlaşımPark’taki mevcut işleyiş ve planlanan hizmetler ele alındı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap